fake bake

Opalanie przed ważnym wydarzeniem – jaki sposób wybrać?

Niestety egzotyczne wyjazdy i towarzyszące im słońce rzadko chcą dopasować się z grafikiem do ważnych wydarzeń w naszym życiu. Piękna i zdrowo wyglądająca opalenizna może być świetnym dopełnieniem każdej stylizacji – wesele, spotkanie z przyjaciółmi, randka czy uroczysta kolacja wręcz nawołują o jej obecność. Jak jednak można sobie ją zapewnić w bezpieczny sposób, który pokocha nasze ciało? Sprawdź tutaj!

Opalanie Fake Bake – metoda jak z Hollywood

Nie od dzisiaj wiadomo, że opalanie samo w sobie nie służy naszej skórze: godziny spędzone na plaży wystawiają nas na szkodliwe działanie promieni UV, uszkadzając nasz naskórek i nieuchronnie przyspieszając jego starzenie się. Odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych, dbających o zdrowie kobiet jest rewolucyjna metoda opalania natryskowego Fake Bake.

Dzięki tej technice każdy może osiągnąć swój perfekcyjny odcień skóry już w 15 minut! Cały zabieg opiera się na produktach pochodzenia naturalnego, które nie mają w sobie sztucznych substancji zapachowych oraz składników niszczących powierzchnię naskórka, co sprawia, że letnia, zadbana opalenizna jest na wyciągnięcie ręki dla wszystkich, którzy dbają nie tylko o swój wygląd, ale również o swoje zdrowie.

Opalanie Fake Bake zapewnia równomierne rozprowadzenie preparatu, w niepamięć puszczając znienawidzone przez wszystkich smugi, nierówności i zaczerwienienia, które pozostawiają na skórze inne, bardziej inwazyjne techniki opalania. Sam odcień opalenizny może zostać dobrany nie tylko w zgodzie z obowiązującą w salonie paletą barw, ale również z rodzajem skóry, kolorem oczu, włosów czy indywidualnymi preferencjami klientów sprawiając, że przez kolejne dni będą mogli cieszyć się zachwycającym i dopasowanym do swoich oczekiwań, wakacyjnym wyglądem.

Dla kogo opalanie metodą Fake Bake?

Kolejną zaletą wyróżniającą opalanie Fake Bake wśród innych metod opalania jest jego dostępność dla szerokiego grona klientów.

Naturalny skład produktu zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo w trakcie zabiegu, co umożliwia jego aplikację również dla:

  • kobiet w ciąży
  • karmiących mam
  • osób o bardzo jasnym fenotypie skóry
  • osób z alergiami oraz problemami dermatologicznymi

Jak przygotować się do Fake Bake i o czym warto pamiętać po opalaniu?

Odpowiednie przygotowanie skóry przed opalaniem metodą Fake Bake sprawi, że opalenizna będzie perfekcyjna, a my będziemy mogli cieszyć się piękną i opaloną skórą przez dłuższy czas.

Przed wizytą w salonie zaleca się:

  • nie używać innych produktów i metod opalania
  • na 24h przed zabiegiem wykonać beztłuszczowy peeling całego ciała
  • zrezygnować z depilacji na dwa dni przed opalaniem
  • oczyścić skórę z innych produktów kosmetycznych (makijaż, balsamy, perfumy)
  • w dniu zabiegu założyć ciemne, luźne ubrania – warstwa wstępna może lekko odcisnąć się na odzieży

Bezpośrednio po zabiegu należy zrezygnować z aktywności fizycznej, powstrzymać się od kontaktu z wodą aż do wieczornej kąpieli oraz zrezygnować z mocnego pocierania ciała ręcznikiem bądź innymi otaczającymi skórę materiałami. Chociaż sama opalenizna może utrzymywać się nawet do 10 dni po wykonaniu zabiegu, możemy się jej łatwo pozbyć w dowolnym momencie tylko dzięki wykonaniu peelingu.

Opalanie Fake Bake zapewnia piękną i naturalną opaleniznę na każdą okazję. Jeżeli więc chcesz się poczuć we własnej skórze jak Gwiazda Hollywood – nie zwlekaj! Umów się na wizytę z profesjonalistami i ciesz się z nienagannego wyglądu przez cały rok!

 

You May Also Like

motorówka

Jakie zalety ma posiadanie łódki motorowej?

sala weselna pod Warszawą 2

Jak wybrać salę weselną?

kosz prezentowy

Kosz upominkowy na urodziny – dlaczego to dobry wybór?

rejsy firmowe

Rejsy firmowe – dlaczego warto je zorganizować?