nucleofill strong

Nucleofill Strong – dlaczego nie powinno zabraknąć go w Twoim gabinecie?

Profesjonalne gabinety medycyny estetycznej oferują pacjentom szereg zabiegów i preparatów do pielęgnacji skóry. Powszechnie stosowane i godne polecenia są m.in. produkty należące do linii Nucleofill. Wśród nich znaleźć można m.in. preparat Nucleofill Strong przeznaczony do biostymulacji skóry twarzy.

Wskazania do stosowania Nucleofill Strong

Skóra twarzy jest stosunkowo cienka i narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. To sprawia, że zmarszczki i inne oznaki starzenia najszybciej pojawiają się właśnie na niej. Najlepszym sposobem na opóźnienie procesu starzenia skóry twarzy jest korzystanie z odpowiednich preparatów odmładzających. Jednym z nich jest Nucleofill Strong, innowacyjny produkt o właściwościach liftingujących, nawilżających oraz odbudowujących. Może być stosowany na ziemistą, przesuszoną oraz niedotlenioną cerę, z widocznymi oznakami starzenia. Wskazaniem do zabiegu są także blizny i rozstępy.

Sposób aplikacji preparatu

Nucleofill Strong ma formę żelu z polinukleotydami, których stężenie wynosi 25 mg/ml. Współczynnik ph żelu kształtuje się na poziomie pomiędzy 6,8-7,5, a jego lepkość mieści się w przedziale od 48-65 PA*S. Produkt zawiera wyłącznie naturalne i bezpieczne składniki, które nie wywołują reakcji alergicznych. Preparat podawany jest techniką iniekcyjną. Podczas podawania pacjent może odczuwać delikatne mrowienie, a po zakończeniu zabiegu może powrócić do wykonywania normalnych czynności. Bezpieczeństwo, łatwość podawania oraz skuteczność działania to czynniki, które zachęcają do korzystania z produktu Nucleofill Strong w gabinetach medycyny estetycznej.

Jakie efekty daje stosowanie Nucleofill Strong

Skuteczność preparatu Nucleofill Strong została potwierdzona naukowo. Polinukleotydy zawarte w żelu wiążą wodę w skórze, poprawiając jej nawilżenie oraz aktywują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, substancji odpowiedzialnych za gęstość i elastyczność skóry. Pacjenci korzystający z zabiegów mogą liczyć na spłycenie zmarszczek, a także poprawę kolorytu i napięcia cery. Dzięki biostymulacji skóra twarzy szybciej się regeneruje, co przyczynia się do znacznego opóźnienia procesów starzenia. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii czterech zabiegów co 2-4 tygodnie. Chociaż preparat wchłania się do organizmu w ciągu kilku tygodni, efekty jego zastosowania utrzymują się nawet przez rok.

Podsumowanie

Nucleofill Strong to innowacyjny stymulator tkankowy, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gabinecie medycyny estetycznej. Daje bardziej naturalne efekty niż kwas hialuronowy, jest również zdecydowanie łagodniejszy od innych popularnych stymulatorów. Doskonale nadaje się do regeneracji skóry dojrzałej.

You May Also Like

usg 4d

USG 4D – kiedy warto je wykonać?

wizyta u ginekologa 2

Czy warto skonsultować się z ginekologiem przed rozpoczęciem korzystania z antykoncepcji?

narzędzia do stymulatorów tkankowych

Stymulatory tkankowe – jak wybrać odpowiednie narzędzia i preparaty?

nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu – jak skutecznie zwalczyć problem?