atrakcje dla dzieci zakopane

Ferie w Zakopanem – kiedy zabraknie pomysłu

Każdy rodzic dobrze wie, jak trudno jest zorganizować czas dla dziecka, aby mu się nie nudziło. Wybierając się na ferie do Zakopanego na moc atrakcji nie można narzekać.

Wyjątkowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem

Zimowe szaleństwo na stoku może zmęczyć każde dziecko. Sanki, narty, snowboard w zależności od wieku, dostarczają tak wielu emocji, że zdecydowanie jest to wyjątkowy czas dla pociechy. Oferta atrakcji dla najmłodszych w Zakopanem jest bardzo rozbudowana. Na stokach często organizowane są animacje, dziecko znajduje się pod opieką instruktora, może doskonalić umiejętności, a przy tym świetnie się bawić.

Gdy szaleństwo na stoku zudzi się

Dzieci mają to do siebie, że po pewnym czasie zaczynają je nudzić nawet najlepsze atrakcje na śniegu. Potrzebują czegoś nieco innego. Z pomocą przychodzi Galeria Handlowa Krupówki 40, w której oferowane są wyjątkowe atrakcje dla dzieci w Zakopanem. Propozycji dla najmłodszych jest naprawdę wiele.

  • Galeria Figur Stalowych – dostępne są tu rzeźby inspirowane postaciami z bajek, filmów science fiction, gwiazdami świata muzyki czy filmu. Można przeżyć niesamowitą przygodę w otoczeniu rzeźb robotów, superbohaterów czy perfekcyjne odwzorowanych samochodów.
  • Muzeum Szczęścia – zaznać można tu kolorowych i słodkich doznań. Miejsce przepełnione jest iluzją, dostępny jest basen z piankami Marshmallow, bananowa huśtawka, magiczny jednorożec.
  • Salon gier Game Planet – gry zręcznościowe, symulatory, stoły do gry w bilard to prawdziwa gratka dla dzieci, ale i dorosłych. Spędzisz tu fantastyczny czas z całą swoją rodziną.

Atrakcje dla dzieci – Zakopane – Galeria Handlowa Krupówki 40

Wszystkie dzieci znajdą wspaniałą rozrywkę dla siebie w Galerii Krupówki 40. Rodzice mogą w tym czasie zrobić zakupy, wypić pyszną kawę czy po prostu odpocząć. Pracujące na miejscu animatorki zajmą się najmłodszymi, zadbają o ich bezpieczeństwo i dostęp do niezapomnianych atrakcji. Naprawdę wyjątkowe atrakcje czekają na Twoje dziecko na Krupówkach 40.

You May Also Like

motorówka

Jakie zalety ma posiadanie łódki motorowej?

sala weselna pod Warszawą 2

Jak wybrać salę weselną?

kosz prezentowy

Kosz upominkowy na urodziny – dlaczego to dobry wybór?

rejsy firmowe

Rejsy firmowe – dlaczego warto je zorganizować?