wypelniacze do paczek

Zadbaj o przesyłki dla swoich klientów

Wysyłanie paczek to doskonały sposób, żeby dostarczyć klientom zamówione produkty. Każdy towar powinien być zapakowany w taki sposób, aby nie uszkodził się podczas transportu. W tym celu można zastosować różnego rodzaju akcesoria takie jak folia bąbelkowa, foliopaki kurierskie i wypełniacze do paczek. A do czego służą wspomniane rozwiązania?

Folia bąbelkowa – zadbaj o bezpieczeństwo Twojej paczki

Folia bąbelkowa to niezwykle sprężysty materiał występujący głównie w kolorze przezroczystym. Składa się z niewielkich pęcherzyków powietrza, które są umieszczone bardzo blisko siebie. W efekcie materiał ten świetnie amortyzuje uderzenia i wstrząsy. Folią bąbelkową można owinąć cięższe przedmioty wykonane z ceramiki lub szkła. Jest to dobry sposób na transport kosmetyków, lekarstw, a także sprzętu AGD. Jeśli folia ma stabilnie chronić wybrany element, to warto dodatkowo obkleić ją szeroką taśmą. Taki materiał łatwo można dostosować do przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach. Folia bąbelkowa nie jest droga, a jej stosowanie znacznie minimalizuje ryzyko uszkodzenia towaru.

Do czego służą foliopaki kurierskie?

Foliopaki kurierskie to specjalistyczne koperty foliowe wykonane z elastycznego materiału. Są trwałe i nieprzezroczyste, dzięki czemu osoby postronne nie zobaczą zawartości paczki. Ten produkt jest dostępny w kilku rozmiarach i w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. Najczęściej foliopaki kurierskie wykorzystuje się do pakowania ubrań, bielizny, koców, ręczników lub materiałowych zabawek dla dzieci. Wewnątrz koperty tkanina nie ulegnie pognieceniu i będzie doskonale chroniona przed wszelkimi zanieczyszczeniami.

Wypełniacze do paczek – rodzaje i zastosowanie

Wypełniacze do paczek mogą być zrobione z folii, tektury, a nawet skrobi kukurydzianej. Jeśli zamówiony przedmiot nie wypełnia paczki w całości, to do wnętrza wkłada się dodatkowe materiały, żeby towar nie przesuwał się w trakcie transportu. Jednym z najpopularniejszych wypełniaczy do paczek są poduszki z powietrzem. Dzięki nim można skutecznie zabezpieczyć drobne i większe towary przed uszkodzeniem. Alternatywą mogą być papierowe lub tekturowe wypełniacze pocięte w drobne wiórki, które często pełnią funkcję dekoracyjną. Ten element bywa też wykonywany ze styropianu lub skrobi kukurydzianej. Ostatnimi czasy wypełniacze biodegradowalne zyskują na popularności, ponieważ nie zanieczyszczają środowiska.

Paczka do klienta powinna być zapakowana estetycznie, a jednocześnie musi być dobrze zabezpieczona przed zniszczeniem jej zawartości. Dostępne na rynku rozwiązania pozwalają efektywnie przygotować każdy produkt do wysyłki. Ważne, by wybrać sposób, który będzie idealnie dopasowany do kształtu, wielkości i charakteru zamówionego przedmiotu.

You May Also Like

plotery

Plotery Mimaki – dlaczego są doceniane przez profesjonalistów?

transport lekow weterynaryjnych

Transport leków weterynaryjnych — jakie zasady obowiązują?

biuro rachunkowe na bemowie

Jak uniknąć problemów podczas rozliczania podróży służbowych?

wyjscie integracyjne na strzelnice

Organizujesz imprezę integracyjną? Postaw na strzelnicę!