plotery

Plotery Mimaki – dlaczego są doceniane przez profesjonalistów?

Plotery Mimaki są doceniane przez profesjonalistów na całym świecie. Dlaczego produkty od japońskiego lidera na rynku tak chętnie wybierają osoby pracujące w pracowniach, agencjach reklamowych czy zakładach poligraficznych? Oto odpowiedź!

Jak działają plotery i dlaczego ich jakość ma znaczenie?

Plotery to komputerowe urządzenia, które służą do pracy z dużymi płaskimi powierzchniami. Mogą nanosić obrazy, wycinać wzory czy grawerować. Działają na zasadzie przesuwania głowicy wyposażonej w ostrze, która przemieszcza się nad powierzchnią wycinanego materiału. Jak więc można się domyślić, aby ploter spełniał swoje zadanie, musi wyróżniać się niezwykłą jakością. Inaczej efekty jego pracy będą mierne, a nawet niezadowalające, przez co klienci nie wrócą po usługi danej firmy.

Niestety, wybór odpowiedniego jest trudny. Problemem jest już sam początek, gdyż plotery dzielą się na rodzaje. Istnieją plotery nanoszące obraz, tnące lub grawerujące, a przecież każdy zakład ma inne potrzeby. W zależności od swojej funkcji, sprzęty te można spotkać w profesjonalnych agencjach reklamowych, gdzie sprawdzają się do tworzenia plakatów, bannerów lub naklejek, pracowniach architektów, gdzie używa się ich do wydruku projektów i wizualizacji, w pracowniach geodezyjnych do wydruku map, w pracowniach artystycznych, gdzie pozwalają „przelać” zdjęcia i grafiki na papier, w ośrodkach nauczania, np. do wydruku projektów uczniów oraz oczywiście w zakładach poligraficznych, gdzie realizuje się zlecenia. Każde z tych miejsc chce uchodzić za profesjonalistę w swojej dziedzinie. Nic więc dziwnego, że doceniają plotery Mimaki. Dlaczego? Co je wyróżnia?

Plotery Mimaki – wybór specjalistów

Firma Mimaki znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych producentów drukarek UV oraz sublimacyjnych. Dzięki niej masz pewność, że otrzymasz nie tylko niezawodny produkt, ale też pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie składania zamówienia. Dodatkowo oferowane jest wsparcie techniczne i serwis. To ogromne ułatwienie procesu wyboru odpowiedniego sprzętu, a także jego późniejszego utrzymania!

Mimaki wyróżnia się transparentnością usług, ofertą dostosowaną do potrzeb i wielkości danej firmy

Mimaki jest liderem na rynku, dzięki temu, że od samego początku oferuje produkty z podziałem na kategorię. Nie musisz długo szukać dedykowanego rozwiązania. Firma oferuje podział na tekstylia, przemysł i reklamę. Dzięki temu szybko znajdziesz produkt pasujący do Twojej branży.

Co więcej, plotery Mimaki wyróżnia nie tylko jakość druku, ale też jego szybkość. Przy każdym modelu znajduje się konkretna informacja na jej temat, która ułatwi Ci podjęcie decyzji. Jeśli masz wątpliwości, możesz skorzystać ze wcześniej wspomnianej pomocy specjalistów. Inne informacje, które są zawsze podawane w specyfikacji i sprawiają, że Mimaki to lider wśród transparentnych dostawców to wysokość medium, pole zadruku, rodzaje atramentu, których można użyć, wydajność czy rozdzielczość.

Ważne jest także to, że plotery Mimaki spełniają potrzeby mniejszych i większych przedsiębiorstw. To gwarancja zadowolenia przez długie lata, którą już niedługo możesz przetestować we własnej firmie!

 

You May Also Like

mycie okien na wysokosci

Jaki sprzęt warto wybrać podczas czyszczenia okien na wysokości?

firma sprzatajaca na mokotowie

Kompleksowe sprzątanie biur – dlaczego warto?

pojemniki jednorazowe z pp

Opakowania cateringowe – dlaczego warto wybrać te z polipropylenu?

transport lekow weterynaryjnych

Transport leków weterynaryjnych — jakie zasady obowiązują?