premiery gier na PlayStation

Co nowego w świecie gier? Marcowe premiery gier na PlayStation

PlayStation trzyma w ostatnich miesiącach bardzo wysoki poziom i oferuje swoim graczom ogromną liczbę nowych premier gier. Na liście są nie tylko uznane już tytuły, ale również fantastyczne nowości.

W co można zagrać w marcu na PlayStation? Sprawdzamy gry nowości.

Tennis World Tour 2

Tennis World Tour 2 to nie lada gratka dla wszystkich fanów tenisa, a tych w Polsce jest coraz więcej za sprawą Igi Świątek. Tennis World Tour 2 to kolejna już odsłona symulatora tenisa, który opracowany został przez studio Big Ant – deweloperzy zdobyli ogromne doświadczenie w tworzeniu gier sportowych przy okazji tworzenia cyklu AO Tennis.
Gra  oferuje dwa tryby rozgrywki: dla pojedynczego gracza oraz dla wielu graczy (przez sieć). Tym co jednak wyróżnią drugą część od pierwszej jest fakt, że możliwe jest rozgrywanie debla ze znajomymi. Można to zrobić zarówno online, jak i dzieląc ekran.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 4

Pozycja, której nie mogą pominąć pasjonaci motocyklowych wyścigów. Monster Energy Supercross to już czwarta część serii poświęconych supercrossowi. W najnowszej odsłonie gracze mogą ścigać się na aż 17 trasach (wszystkie licencjonowane), co dostarcza niesamowitych emocji.

Gra oferuje również kilka trybów samej rozgrywki. Oprócz standardowej gry jednoosobowej w trybie kariery, można skorzystać również z realizacji multiplayer przez internet.

Za stworzenie tej premiery gry odpowiada studio Milestone. Ogromną zaletą tej nowości jest oficjalna licencja Monster Energy Supercross – w grze znajdziemy więc prawdziwych zawodników oraz motocykle.

Yakuza: Like a Dragon

Śledząc gry nowości na PlayStation, nie sposób pominąć tytułu Yakuza 7: Like a Dragon. To już kolejna odsłona kulkowej gry akcji, której tytuł alternatywny brzmi Whereabouts of Light and Darkness. Za produkcję gry odpowiada studio Ryu Ga Gotoku.

Siódma już edycja tytułu doczekała się ogromnej liczby modyfikacji. Spore zmiany objęły również samo miejsce rozgrywania akcji, a także tryb walki – teraz dostępny jest tryb turowy.

Głównym bohaterem gry Yakuza 7: Like a Dragon nie jest już znany z poprzednich serii Kazuma Kiryu – został on zastąpiony przez Ichibana Kasugę. Nasz bohater po blisko 20 latach w więzieniu, które odsiedział za wyroki swojego szefa, opuszcza jego mury. Na wolności postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasta, jednak zostaje zdradzony przez dawnych przyjaciół. Ostatecznie Ichibana trafia do Jokohamy, gdzie rozgrywa się główna akcja gry.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

Tony Hawk’s Pro Skater to absolutnie kultowy tytuł, który doskonale znają starsi gracze. To najbardziej znany na świecie symulator jazdy na deskorolce. Zestaw 1+2 to dwie pierwsze odsłony serii zręcznościowych przygód Tony Hawka, które zostały w całości odnowione przez dewloperów ze studia Vicarious Visions. Co ciekawe, do prac nad grą zaproszeni zostali również twórcy oryginalnych wersji gry z przełomu wieków – pierwszy Tony Hawk miał premierę w 1999 roku.

Premiery gier PlayStation – marzec 2021

To oczywiście nie jedyne gry nowości, które czekają na fanów wirtualnej rozgrywki na PlayStation 4 oraz 5. Ten miesiąc będzie obfitował w znakomite premiery gier, które mogą wciągnąć na bardzo długie godziny. Oprócz wymienionych wyżej tytułów, do sprzedaży trafią również między innymi:

  • Maquett
  • Mundaun
  • Balan Wonderworld
  • It Takes Two
  • Spacebase Startopia.

źródło: gamefinity.pl – gry komputerowe

You May Also Like

Prasa krawedziowa

Prasa krawędziowa – hydrauliczna czy hybrydowa?

Dobry laptop biznesowy

Długo oczekiwany Dell XPS 9300 nareszcie dostępny!

System rurowy

System rurowy dla branży spożywczej – postaw na Jacob!

pokrowiec na telefon

Jak zadbać o swój telefon? – poradnik