jarmark bozonarodzeniowych

Sprzedaż dekoracji i ozdób bożonarodzeniowych pod namiotem handlowym

Duży namiot handlowy lub moduł o mniejszych wymiarach stanowi znakomitą alternatywę dla stoiska stacjonarnego. Można go bowiem przenieś w dowolne miejsce w krótkim czasie i w bezpieczny sposób. Przykładowo umożliwia to sprzedaż ozdób bożonarodzeniowych na jarmarkach zlokalizowanych w różnych częściach kraju.

Szybki montaż i demontaż namiotu handlowego

Namiot handlowy można szybko zamontować i zdemontować (najczęściej zajmuje to ok. 30 minut). Dzięki niewielkim wymiarom poszczególne elementy mogą być wygodnie przewożone na małej przyczepie samochodowej lub we wnętrzu większego auta. Namiot handlowy można rozłożyć w dowolnym miejscu, dzięki czemu przenoszenie stoiska z ozdobami świątecznymi w miejsca targowe jest bardzo wygodne.

Podstawowy zestaw składa się ze szpilek mocujących oraz linek odciągających z kotwami lub specjalnych obciążników, które umożliwiają rozłożenie konstrukcji na powierzchni utwardzanej (np. kostce brukowej). Dużą zaletą tego typu namiotu jest łatwość i szybkość montażu. Dzięki odpowiednim łącznikom montaż odbywa się na zasadzie układania puzzli – elementy wystarczy tylko przyłożyć w odpowiednie miejsce i docisnąć. Sprawia to, że możemy zmontować stoisko bez użycia specjalistycznych narzędzi. W celu demontażu należy tylko odbezpieczyć łączniki i wyciągnąć z nich poszczególne komponenty. Z tego względu namioty handlowe cieszą się dużą popularnością wśród osób sprzedających dekoracje i ozdoby bożonarodzeniowe. Powłoka namiotu jest ponadto odporna zarówno na niskie temperatury, jak i na działanie promieni słonecznych. Umożliwia to wykorzystywanie stoiska przez cały rok, jako ochrony przed śniegiem, deszczem lub wiatrem. W zależności od potrzeb możemy wybrać namiot handlowy o różnych wymiarach czy kształtach. Na rynku istnieją również modele o poszyciu zamkniętym lub ze specjalnymi oknami. Materiał, z którego wykonane jest poszycie, występuje w różnych kolorach i wzorach, dlatego może służyć również jako nośnik reklamowy, jeżeli umieścimy na nim logo lub nazwę naszej firmy.

Duży namiot handlowy

Namioty handlowe wykonane są z aluminium lub elementów stalowych, pokrytych specjalną powłoką, która stanowi zabezpieczenie przed korozją. Wersja aluminiowa jest lżejsza, ale równie solidna, jak stalowa. Bez względu na materiał, z którego wykonana jest konstrukcja nośna, jej elementy mogą być szybko zmontowane przy użyciu łączników. Odpowiedni kąt nachylenia dachu sprawia, że z łatwością spływa po nim śnieg i deszcz, dzięki czemu szkielet namiotu nie jest nadmiernie obciążony. Po złożeniu wszystkie elementy namiotu wraz z poszyciem zajmują stosunkowo mało miejsca, dlatego po to rozwiązanie najczęściej sięgają osoby zajmujące się handlem obwoźnym. Na stoiska o większych rozmiarach i przy szerokim asortymencie, dobrym rozwiązaniem jest duży namiot handlowy. Może on pomieścić zapasy towaru lub służyć jako pawilon handlowy, który we wnętrzu zgromadzi klientów. Pawilon to zatem niskobudżetowa inwestycja, która zapewnia ochronę przed dokuczliwymi warunkami atmosferycznymi sprzedawcy, produktom i klientom. Duży namiot handlowy to świetna alternatywa dla stacjonarnych, murowanych lub blaszanych stoisk. Niski koszt utrzymania i mobilność takie konstrukcji sprawia bowiem, że możemy sprzedawać ozdoby świąteczne w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu. Poza tym tego typu stoisko nie wymaga kosztownych przeglądów i prac konserwujących.

Namiot handlowy to popularne rozwiązanie wśród osób, które prowadzą sprzedaż ozdób w okresie bożonarodzeniowym, jak i pośród zawodowych sprzedawców tego asortymentu. Łatwość montażu sprawia, że z rozłożeniem i złożeniem poszczególnych elementów poradzi sobie nawet osoba niedoświadczona. Poza tym mała ilość miejsca, którą zajmują elementy po złożeniu, stwarza więcej przestrzeni dla towaru przeznaczonego na sprzedaż. Warto nadmienić, że poszycie możemy wykorzystać również jako formę reklamy naszego przedsiębiorstwa lub asortymentu.

źródło: tentproject.pl – Hale namiotowe jednospadowe

You May Also Like

Obsluga kadr i plac – mozesz zlecic ja na zewnatrz

Obsługa kadrowo-płacowa – kiedy warto się na nią zdecydować?

System rurowy

System rurowy dla branży spożywczej – postaw na Jacob!

niszczarki do dokumentow

Niszczarka do dokumentów – dlaczego jest niezbędna w biurze?

Maty wejsciowe

Maty wejściowe i ich wpływ na renomę przedsiębiorstwa